Mental Camp

Bądź z nami na bieżąco!

Mental Camp to jedyny taki projekt w Polsce. Chcielibyśmy aby przynosił Wam radość, wyciszenie i inspirację do działania. Wiemy jak trudno jest w dzisiejszych czasach o  możliwość pełnego wypoczynku. W Świecie pełnym wyzwań zawodowych i prywatnych, często brakuje nam czasu dla siebie samych.

Dlatego pozwólcie, że tym razem to my zadbamy o Was. Wraz z Mental Camp zabierzemy Was w miejsca, które pomogą Wam odnaleźć wewnętrzny spokój i doświadczyć nowych wrażeń.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się być z nami na bieżąco :) Będziemy informować Was o zbliżających się wydarzeniach, Campach, spotkaniach czy eventach wartych zobaczenia. Śledźcie nas również na Facebooku lub Instagramie.

Każdego dnia szukamy nowych możliwości, rozwiązań, miejsc wartych zobaczenia – warto więc odwiedzać naszą stronę. Mamy nadzieję, że uda nam się Was zainspirować.

Jeżeli interesujesz się rozwojem osobistym, survivalem, odpoczynkiem offline, podróżami lub po prostu szukasz pomysłu na chwilę wytchnienia, Mental Campy są dla Ciebie!

A jeśli zainteresował Cię jeden z naszych Mental Campów, skorzystaj z formularza znajdującego się na podstronie Kontakt lub po prostu zadzwoń do nas :)

Mental Camp - Wilk