Instruktorzy

 Mental Camp to przed wszystkim ludzie pełni miłości i szczęścia, chcący dzielić się pozytywną energią z innymi. Instruktorzy Mental Camp to ludzie ściśle związani z tematyką rozwoju osobistego, psychologii i coachingu. instruktorzy pełni pasji w wielu dziedzinach dzielą się własnymi doświadczeniami i wiedzą w sposób maksymalnie atrakcyjny organizując w ramach campów ciekawe warsztaty rozwojowe.

Poznaj nas

Coaching Osobisty - Mental Camp - baner
Coaching Osobisty z Bartoszem Baczyńskim

Bartosz Baczyński – mąż, ojciec, przyjaciel, chrześcijanin, pasjonat życia, podróżnik, społecznik, ratownik, multi przedsiębiorca, anioł biznesu, coach, trener biznesu i rozwoju osobistego, mówca publiczny, motywator, pasjonat spędzania czasu w lesie i górach uprawiając kąpiele leśne, off-road i bushcraft, organizator obozów mentalnych i warsztatów z zakresu kształtowania mentalności zarówno biznesowej jak osobistej, organizator turnusów terapeutycznych dla osób dotkniętych problemem chorób cywilizacyjnych.

Coaching Osobisty BB

Mental Camp pozwala mi zachować spokój i równowagę. Jako zapracowany przedsiębiorca w czasie spędzonym na Campach organizowanych przez Mental Camp odzyskuję spokój wewnętrzny i skutecznie regeneruję akumulatory do dalszej pracy zawodowej. Uczestnictwo w Campach pozwala poznać świetnych ludzi i razem z nimi napawać się Światem. Uzyskując równowagę z przyrodą dbam o swoją siłę wewnętrzną. Oprócz odpoczynku spełniam swoje pasje związane z podróżowaniem i survivalem realizując misję wydostawania ludzi ze świata pełnego zakłócaczy, konsumpcjonizmu i braku czasu na dbanie o swoją fizyczność i duchowość.

W projekcie Mental Camp skupiam swoją uwagę na czerpaniu energii poprzez kontakt z naturą i szukanie szczęścia w najdrobniejszych rzeczach. Techniki skutecznego odpoczynku pozwalają uczestnikom prawdziwie odpocząć i wykorzystywać te metody po powrocie do domu. Pomagam w głębokiej analizie sytuacji i rzeczy, które nas otaczają aby zweryfikować co nas wspiera, a co utrudnia nam osiągnięcie pełni szczęścia.

o mnie

Kocham aktywne spędzanie czasu, a góry pozwalają mi całkowicie być tu i teraz regenerując się w pełni.

Zawsze jestem uśmiechnięty i kocham ludzi. Stan pełnego szczęścia osiągnąłem już dawno, a teraz chce pomóc Tobie w osiągnięciu tego stanu. Zapraszam do świata Mental Camp pełnego spokoju, ciszy, kontaktu z naturą i wewnętrznie pięknymi ludźmi.

Ukończone szkolenia, zdobyte tytuły i kwalifikacje: Coach, Trener Biznesu, Trener i mówca publiczny, Motywator, Specjalista czytania komunikatów niewerbalnych oraz technik manipulacji, Praktyk i Master NLP,  Instruktor Jogi Śmiechu, Trener Shinrin Yoku, Instruktor Survivalu, Ratownik KPP.

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, ukończyłam także dwuletnie studium podyplomowe z zakresu seksuologii. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii EEG-Biofeedback. Aktualnie swoją wiedzę poszerzam na studiach psychodietetycznych oraz jestem w trakcie certyfikacji na praktyka Integrującej Obecności i Integracji Oddechem według metody Colina Sissona. Doświadczenie zawodowe nabierałam w różnych obszarach zawodu psychologa. Pracowałam z osobami przeżywającymi kryzysy psychiczne, z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, z osobami niepełnosprawnymi, a także z osadzonymi w zakładzie karnym. Najbardziej fascynuje mnie praca terapeutyczna w kontakcie indywidualnym. Dążę do doskonalenia swojego warsztatu pracy i erudycji poprzez udział w szkoleniach z dziedziny rozwoju osobistego, a także pielęgnację zdolności do współodczuwania. Rozpoczynając moją przygodę z psychologią postawiłam sobie za cel promowanie wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego, a także zwiększanie świadomości społecznej w tym obszarze. Działam jako wolontariuszka w stowarzyszeniu Otwarte Klatki.

Specjalista do spraw uzależnień od internetu, urządzeń elektronicznych.

Psycholog

Arteterapeuta

Kulturoznawca

Terapeuta psychoterapii uzależnień

o mnie

W pracy z drugim człowiekiem staram się dostrzegać dobro i niedoceniane zasoby.

Pasjonat survivalu, technik przetrwania i technik militarnych. Po spędzeniu kilku lat jako żołnierz elitarnych jednostek specjalnych aktualnie prowadzi szkolenia przygotowujące kandydatów do wstąpienia do służb specjalnych oraz szkolenia dla osób cywilnych z zakresu samoobrony, strzelectwa ,wspinaczki i technik przetrwania.

W Mental Camp zajmuję się warsztatami z zakresu bezpiecznego przebywania w lesie i korzystania z dobrodziejstw jakie daje obcowanie z naturą.

Coaching Osobisty IB

W swoim życiu przeszłam krętą drogę. Oddając je w ręce cudzych teorii, oczekiwań i wygórowanych wymagań oraz ambicji.
Pędząc z dnia na dzień, wyznaczając coraz to nowe cele i sposoby ich realizacji.
Całkowicie zatracając siebie, zagłuszając swój wewnętrzny głos i intuicje.
Realizowałam plan, który miał dać mi szczęście i spełnienie.
Osiągnięcie kolejnego celu napędzało mnie coraz bardziej w myśl, że tym razem to już na pewno będę szczęście.
Jednak zamiast większego szczęścia i spełnienia zmagałam się z coraz większą frustracją i stresem. Co doprowadziło mnie do załamania.
To był dla mnie bardzo trudny czas ale i moment ogromnej przemiany.
Od tego momentu postanowiłam wziąć życie we własne ręce.
Poprzez praktykę medytacji, liczne warsztaty i szkolenia prowadzone przez znanych specjalistów zarówno z Polski jak i ze świata, własną codzienną pracę oraz udział w kilku odosobnieniach m. in. Vipassane. Zyskałam dostęp do wspaniałych metod, które pomogły mi pomalutku zrzucać z siebie kolejne ograniczenia, lęki i przekonania.
Aż pewnego dnia odkryłam w sobie tę niezwykłą przestrzeń, która jest szczęśliwa niezależnie od okoliczności. To był dla mnie moment ponownych narodzin. Jestem pewna, że każdy w swoim wnętrzu chowa niezwykły skarb, który tylko czeka aby go odkryć.

o mnie

 

Obecnie współtworzę markę Mental Camp, która zajmuje się organizacją wyjazdów pozwalających odzyskać harmonię, spokój i równowagę w codziennym życiu.
Prowadzę sesje indywidualne z Life Coachingu oraz warsztaty, na których mogę się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą aby wspierać każdego kto również chce odzyskać siebie i swój wewnętrzny spokój.
Studiowałam Doradztwo i Coaching na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Ukończyłam Polską Akademie PJM w Warszawie. Przeszłam szkolenie Mindfulness Based Stress Reduction. Oraz wiele różnorodnych kursów i warsztatów.

Uwielbiam podejmować nowe wyzwania. W życiu kieruje się intuicją. Podążam za swoimi pasjami. Swoim życiem udowadniam, że zmiana jest możliwa bez względu na to jak obecnie wygląda nasze życie. Na tę chwilę jestem zafascynowana holistycznym podejściem do życia. Oraz życiem ukierunkowanym na uważność.
Uwielbiam taniec i vege jedzonko.

Coaching Osobisty z Iwoną Beczek
Lupo dei Carpazi (Cecoslovacco)
Pozostali instruktorzy:

Nasz zespół to również specjaliści, którzy współtworzą kadrę merytoryczną i wspierają naszą pracę terapeutyczną ale ich poznacie w opisie każdego wydarzenia.

Zapraszamy do zakładki Terminy Campów.